نقوی‌حسینی: اروپایی‌ها بوسیله جای حرف زدن بوسیله تعهداتشان در برجام پایبند باشد

admin دسته‌بندی نشده

سیدحسین نقوی حسینی تو گفت‌وگو با ایسنا، با رمز به اظهارات اخیر مقامات فرانسوی درباره برجام و رد پذیرش کبود شدگی الاجل ایران برای ارتکاب تعهداتشان گفت: ما باید در نفوذ بوسیله اظهارات مقامات اروپایی پاسخ‌های قانون دان و خشنود کننده بدهیم آنها باید به جای این حرف‌ها به تعهداتشان پایبند باشند و آن را اجرایی کنند ما در چارچوب برجام اجرا کردیم و آنها نیز باید همین فرمان را ادا دهند.

وی امتداد انصاف: اروپایی‌ها راهی جز انجام تعهداتشان ندارند به خصوص فرانسوی‌ها که سرمدار این سازش بودند و باید بیشتر به آن کفالت دار باشند داخل این راه هم مسؤولان ما باید پاسخ‌های منطقی و خشنود کننده بوسیله اروپایی‌ها بدهند.

این اندام کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس عدم پایبندی اروپا به تعهداتشان را ناشی از شکست درونی برجام دانست و توضیح قسط: باید پیش بینی‌های لازم تو برجام درباره خروج کشورها از آن رخ گرفت که اگر کشوری از برجام خارج می‌شد چه اتفاقی صورت می‌دهد. این طور موضوعی داخل برجام پیش بینی نشده است نمونه آن خروج آمریکا است که ما نتوانستیم برای شکایت بوسیله محکمه لاهه متوسل شویم براساس معاهده دوستی سال ۳۲ حکومت طاغوت شکایت کردیم پس معتقدیم بوسیله خاطر ضعف برجام نمی‌توانیم کشورهای اروپایی و آمریکایی را به دادگاه بکشانیم.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

پیک فلسطین تو تهران: جوهره اسلام، جهاد و مبارزه با ستمگران و زورگویان است

صلاح الزواوی  در گفت وگو با ایسنا، با مداومت پهلو این که جهاد و پیوستگی جزو ستون واقعی اسلام است […]

عکس روز: غواصی آزاد یک زوجه درون غار

این شناکننده ۳۴ ساله توانست تو آبهای این غار ۱۰۰ متر را یک ثانیه در زیر آب شنا بطی ء و […]

دیدار مجدد حریری و وزیر خارجه لبنان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سعد حریری نخست وزیر بخت پیشبرد امور در لبنان چهارشنبه شب (۱۵ آبان) بار […]