حکم حسین هدایتی صادر شده است

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش روزنامه نگار قضایی ایرنا اسدالله مسعودی مقام روز سه شنبه در نخستین جلسه استفهام به بایگانی ۳۱ متهم بانک سرمایه این پیغام را اعلام کرد و افزود: بانک تنخواه سه کیفرخواست دارد که با توجه به اینکه اتهام آنان انبازی درون اخلال داخل زیبایی اقتصادی کشور است این سه کیفرخواست بوسیله عارض مجموعه ای تفحص می شود.

وی افزود: ۳۱ بازپرس شامل هشت مدیر بانک تنخواه و ۲۱ نفر از ارکان این بانک هستند و همچنین بوسیله اتهامات سید محمد هادی رضوی داخل این محکمه رسیدگی خواهد شد. 

مسعودی مقام دنباله عدل: در ابتدا پاسبان دادستان اتهامات رضوی را قرائت می کند و سپس اتهامات هشت مدیر بانک تنخواه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. وی تکثیر کرد: سه گانه نفر از متهمان این بایگانی به معروفیت های علی بخشایش، محمدرضا توسلی و پرویز کاظمی قبلا سیاست شده و برای آنان رای نیز صادر شده است.

مسعودی مقام گفت: برخی موارد مندرج در کیفرخواست تو صلاحیت این دادگاه نیست که از ضبط مجزا و برای رسیدگی بوسیله شعبه دوم کیفری محکمه تهران ارجاع شده است. رئیس دادگاه از نماینده دادستان گرایش تا کیفرخواست مربوط به سیدمحمدهادی رضوی و احسان دلاویز را قرائت بطی ء.

شاید دوست داشته باشید:

ایران از قدرتش در تنگه هرمز و خلیج فارس برای اصابت با جبر جنوبی استعمال نرم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، فریدون انتظاری با بیان اینکه در ارتباط با اقدام کره جنوبی داخل […]

ابوالفتح: میان چین و آمریکا جنگ است ولی با ابزار غیرنظامی

ابوالفتح در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تحولات و تکثیر نهضت ها میان چین و آمریکا به خاص تعطیلی […]

جنگنده ای که بوسیله هواپیمای مسافربری ماهان نزدیک شد از چه نوع بود؟

ASGHAROOOOبهSGHAROOOON گزارش همشهری آنلاین هواپیمای اف-۱۵ ایگل یا عقاب یک هواپیما جنگنده مورد سرنشین دو موتوره تاکتیکی است که بوسیله […]