حکم حسین هدایتی صادر شده است

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش روزنامه نگار قضایی ایرنا اسدالله مسعودی مقام روز سه شنبه در نخستین جلسه استفهام به بایگانی ۳۱ متهم بانک سرمایه این پیغام را اعلام کرد و افزود: بانک تنخواه سه کیفرخواست دارد که با توجه به اینکه اتهام آنان انبازی درون اخلال داخل زیبایی اقتصادی کشور است این سه کیفرخواست بوسیله عارض مجموعه ای تفحص می شود.

وی افزود: ۳۱ بازپرس شامل هشت مدیر بانک تنخواه و ۲۱ نفر از ارکان این بانک هستند و همچنین بوسیله اتهامات سید محمد هادی رضوی داخل این محکمه رسیدگی خواهد شد. 

مسعودی مقام دنباله عدل: در ابتدا پاسبان دادستان اتهامات رضوی را قرائت می کند و سپس اتهامات هشت مدیر بانک تنخواه مورد بررسی قرار خواهد گرفت. وی تکثیر کرد: سه گانه نفر از متهمان این بایگانی به معروفیت های علی بخشایش، محمدرضا توسلی و پرویز کاظمی قبلا سیاست شده و برای آنان رای نیز صادر شده است.

مسعودی مقام گفت: برخی موارد مندرج در کیفرخواست تو صلاحیت این دادگاه نیست که از ضبط مجزا و برای رسیدگی بوسیله شعبه دوم کیفری محکمه تهران ارجاع شده است. رئیس دادگاه از نماینده دادستان گرایش تا کیفرخواست مربوط به سیدمحمدهادی رضوی و احسان دلاویز را قرائت بطی ء.

شاید دوست داشته باشید:

آمریکا دو فرد و یک نهاد عراقی را داخل ارتباط با ایران تحریم کرد

ایرنا نوشت: دکه کنترل اموال های اجنبی وزارت خرمن داری آمریکا عصر سه شنبه اعلام کرد که ۲ فرد و […]

الجعفری از نشست راه اندازی داده ها ترکیه در ادلب با آستان جبهه النصره پرده برداشت

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، بشار الجعفری، نماینده دائم سوریهدر موسسه ملل درون سخنرانی خود تو […]

دیدار وزیر امور خارجه آلمان با روحانی

به گزارش ایسنا،  هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان پس ازآن از تعاقب امروز (دوشنبه) با حجت الاسلام والمسلین حسن […]