مسئولان ارشد قضا و قدر ترامپ برای توضیح درباره ایران به کنگره می سیلان

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا بوسیله نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مقامات مبصر دولت دونالد ترامپ، مهتر جمهور آمریکا همزمان با افزایش سوالات درباره اظهارات تند رئیس جمهور ترامپ درباره ایران صبر است روز سه گانه شنبه (۳۱ اردیبهشت ماه) به کنگره بروند تا توضیحاتی به اعضای سنا و مجلس نمایندگان عرضه دهند.

جلسات از پیش تعیین نشده روز سه شنبه که متعاقب درهای ودیعه خواهد وجود پس از هفته ها افزایش نهضت در منطقه خلیج فارس میان برگزار می شود. قانونگذاران به بخت ترامپ بانگ داده اند که نمی تواند آمریکا را عاری تائید دنده به داخل تنشی بزرگ بکشاند. مجمع های پشت طریق هم نشان دهنده نگرانی دموکرات ها و فداکار جمهوری خواستگار نسبت بوسیله تغییر ناگهانی سیاست قلعه سفید داخل خاورمیانه است.

دونالد ترامپ که بخاطر فشار بر ایران میان سازش و لفاظی دگرگونی علت ناگهانی می دهد، روز دوشنبه تهدید کرد که به هرگونه رفتار از لفظ ایران پاسخ خواهد داد ولی علاوه براین ، گفت که مایل بوسیله مباحثه است.

آمریکا چند هفته پیش اطلاع دادن کرد که یک ناو هواپیمابر به همراه تجهیزات جنگی به منطقه خلیج فارس اعزام کرده است تا به هر طرز حمله ثمر منافع آمریکا درون این منطقه پاسخ دهد.

بنابر این گزارش، مایک پمپئو وزیر امورخارجه، پاتریک شاناهان وزیر دفاع بلافاصله و چند افسر ارشد شامل سرلشکر جوزف دانفورد حاکم ستاد مشترک ارتش صبر است امروز در جلسات توجیهی با سنا و مجلس نمایندگان آمریکا درگاه یابند.

قانونگذاران دموکرات که به شدت نسبت به اطلاعات مقامات ترامپ بدگمان هستند و جاروجنجال ها در وابستگی با ادعاهای منتهی به جنگ عراق را در دیدن دارند از جان برنان رئیس پیشین سیا و وندی شرمن دستیار پیشین وزیر امورخارجه که در مذاکرات هسته ای با ایران درگاه داشت همچنین دعوت کرده اند تا درباره ایران از آنها سوال کنند.

یک ریشه آگاه در این باره گفت، جان برنان که یک منتقد ترامپ به شمار می آید، دیدار رسمی و برنامه ریزی شده ندارد ولی آماده است تا به سوالات درباره ایران پاسخ دهد و همین کار را همچنین برای جمهوری خواهان اجرا دهد. وی تصریح کرد که هدف از این کار ارائه اطلاعات است.

دموکرات ها می گویند که ترامپ با برون رفت از توافق هسته ای که در دوران ریاست جمهوری اوباما حاصل شد، بوسیله تنش ها دون خورده است. آنها ادعای جمهوری خواهان مبنی به خشکی امدن تکثیر تهدیدات از سوی ایران را رد و اصرار می کنند که همان اطلاعاتی را ستاندن می کنند که جمهوری خواهان داخل اختیار دارند.

سناتور کریس مورفی تقریر داشت: بسیار مهم است که شرایط را به طور تمام حساسیت کنیم. از نظر من، ایرانی ها فکر کردن می کنند که تحرکات ما تهاجمی است و ما نیز تامل می کنیم که رفتار آنها تهاجمی است و اینگونه بوسیله اشتباه وارد یک شورش می شوید.

این در حالی است که مقامات دفاعی گفته اند هیچ شواهدی حاکی از افزایش تهدید ایران یا رخداد ای درون هفته های اخیر مشاهده نشده است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

ایران از قدرتش در تنگه هرمز و خلیج فارس برای اصابت با جبر جنوبی استعمال نرم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، فریدون انتظاری با بیان اینکه در ارتباط با اقدام کره جنوبی داخل […]

ابوالفتح: میان چین و آمریکا جنگ است ولی با ابزار غیرنظامی

ابوالفتح در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تحولات و تکثیر نهضت ها میان چین و آمریکا به خاص تعطیلی […]

جنگنده ای که بوسیله هواپیمای مسافربری ماهان نزدیک شد از چه نوع بود؟

ASGHAROOOOبهSGHAROOOON گزارش همشهری آنلاین هواپیمای اف-۱۵ ایگل یا عقاب یک هواپیما جنگنده مورد سرنشین دو موتوره تاکتیکی است که بوسیله […]