الجعفری از نشست راه اندازی داده ها ترکیه در ادلب با آستان جبهه النصره پرده برداشت

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، بشار الجعفری، نماینده دائم سوریهدر موسسه ملل درون سخنرانی خود تو شورای امنیتدرباره اوضاع انسانی سوریه گفت: مشکلات سوری ها به تفکر قتل های دسته های تروریستی است. علاوه به خشکی امدن این پیوستگی آمریکا و مزدورانش همچنین مرتکب جنایت های جنگی و جنایت علیه انسانیت می شوند.

وی درباره حمایت کشورهای خارجی از تروریسم درون سوریه گفت: سازمان مفروضات ترکیه نشستی را در ادلب با حضور گروه های جبهه النصره، جیش العزه، احرار الشام، صقور الشام و جیش الاحرار برگزار کرد و ابومحمد الجولانی، راهنما جبهه النصره ریاست آن را برعهده داشت. این نشست بار دیگر مدلل کرد که چیزی به نام ضد میانه رو وجود ندارد. این نشست همچنین کود دیگر حمایت فدایی کشورها از گروه های تروریستی را مدال داد.

الجعفری عکسی را که از این نشست گرفته شده مدال داد و اشاره کرد که برخی از افراد حاضر در این نشست در نشست های آستانه حضرت داشته اند.

الجعفری گفت: ضایع دولت سوریه و وظیفه آن است که از شهروندانش در برابر تروریسم حفاظت کند. ما از هیچ تلاشی برای آزادی ساکنان ادلب از سیطره گروه های تروریستی فروگذاری نخواهیم کرد و تمامی خاک خویشتن را آزاد خواهیم کرد.

وی بر موضع سوریه درباره مخالفت با آستان غیرقانونی برخی نیروهای خارجی تأکید و اخبار کرد که دمشق این نیروها را بیش و اشغالگر بوسیله حساب خواهد آورد.

الجعفری برخی کشورهای قامت شورای امنیت را به بهره برداری از وضعیت انسانی سوریه برای هدف قرار اعطا کردن این کشور و مخدوش کردن وجهه آن مستنطق کرد.

الجعفری گفت: آمریکا و دسته تروریستی “مغاویر الثوره” که تحت زنهار واشنگتن است همچنان به اسیر هزاران غیرنظامی در اردوگاه الرکبان منطقه التنف امتداد می دهند و مانع خروج آن ها از این مناطق می شوند. ما از شورای کنف می خواهیم آمریکا را بوسیله لیس کارشکنی در تلاش های روسیه و سوریه برای عاقبت مشکلات ساکنان زبان اردو ملزم کند.

پلیس سوریه در شورای امنیت گفت: آمریکا، انگلیس و فرانسه از فن نیرنگ و نیرنگ بخاطر اجرای سیاست های خویشتن درباره سلطه بر جهان و بازگشت به عهد استعمار استفاده می کنند. آن ها از منبر شورای امنیت برای حمایت از تروریست ها و کارشکنی درون پیشروی گند سوریه استفاد می کنند.

شاید دوست داشته باشید:

حمله سایبری ناموفق رژیم صهیونیستی به بارانداز شهید رجایی

به گزارش همشهری، یک مقام مسئول داخل بندر مثال رجایی در صحبت با «نورنیوز» ضمن رگه ادعای حمله قاهر به تاسیسات […]

موقعیت نفتکش های جدید ایران تو دریای کارائیب | هشتگی درباره ایران که ترند ابتدا توییتر ونزوئلا شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نورنیوز، نفتکش “فارست” پس از ورود به منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا با اسکورت […]

گزارش نیویورک تایمز از بیانات امروز پیشقدم معظم انقلاب

بوسیله گزارش ایسنا، مجله نیویورک تایمز در گزارش خود جزء هایی از خطبه محضر آیت الله خامنه ای داخل روز […]