آمریکا دو فرد و یک نهاد عراقی را داخل ارتباط با ایران تحریم کرد

admin دسته‌بندی نشده

ایرنا نوشت: دکه کنترل اموال های اجنبی وزارت خرمن داری آمریکا عصر سه شنبه اعلام کرد که ۲ فرد و یک خلقت عراقی را به سیاهه بایکوت های خود تو ارتباط با ایران افزوده است.

«عبد الحمید الاسدی» و «صالح الحسنی» هر دو اهل عراق و شرکت تجاری «منابع ثروت الجنوب» محکم تو بغداد به بهانه ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحریم شده اند.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه ۱۹ فروردین ماه اطلاع دادن کرد که سپاه پاسداران قیام اسلامی را داخل سیاهه دایره های تروریستی اجنبی قرار می دهد.

تو پی این تصمیم آمریکا، جمهوری اسلامی ایران بی آرامی در اقدامی متقابل، اقبال ایالات متحده را سرپرست تروریسم و حکومت مرکزی آمریکا موسوم به «سنتکام» را به نشانی گروه تروریستی شناسایی کرد.

شورای ممتاز زنهار ملی ایران با صدور بیانیه ای اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران تو اقدام متقابل طبق اقدام غیرقانونی و نابخردانه آمریکا اطلاع دادن می کند که رژیم ایالات متحده را «دولت حامی تروریسم» و «حکومت مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام» و طولانی نیروهای موقوف به آن را «گروه تروریستی» می داند.

شاید دوست داشته باشید:

عربستان پرونده جمال خاشقجی را بست

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، اسپوتنیک گزارش داد که دادگاه کیفری ریاض امروز دوشنبه ۱۷ شهریور ماه طی کار هایی هشت […]

این سه قلمرو عربی آماده برقراری روابط با اسرائیل هستند | گزارش وزارت پناه صهیونیستی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، همزمان با صعود توافق رژیم صهیونیستی با امارات عربی متحده برای عادی سازی […]

دستور کار بایدن برای برجام و ایران در رخساره پیروزی درون انتخابات

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، نهر بایدن، اما هشدار داد که چنین مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش […]