بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی بوسیله مناسبت حادثه تروریستی هفت مقصد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، متن بیانیه مجمع جهانی صلح اسلامی بوسیله شرح عرشه است:

درون هفتمین آماج ماه ۱۳۶۰ ایران شاهد فاجعه هولناک و غصه انگیز شهادت جمعی از دولتمردان و نخبگان انقلابی خود حیات که توسط گروه های تروریستی و حامیان آنها رخساره گرفت.
تردیدی نیست که غلبه های زورگو و چیرگی گر دست یابی بوسیله اهداف و امیال استکباری خود را تو هر شکلی و حتی درون سایه ایمنی از اعمال مجرمانه و جنایت آمیز جستجو می کنند. رگه پای آنها تو جای جای روحانی و در مهندسی و عمل حوادث و جنایت مختلفی علیه انسانیت و ملت های آزاده و حق طلب پهلو جای باقی مانده است.

از سوی دیگر، نظام سلطه که داعیه مبارزه با تروریسم دارد، نه عزب به تعقیب و محاکمه عاملان این ترور علیه بشریت کمک ننمود، بلکه با کنف اعطا کردن به گروه های تروریستی و امان از آنها، اصول اولیه امن از حقوق قربانیان تروریسم را نیز نوظهور پژمان است.

مجمع جهانی صلح اسلامی متقی است، یادآوری و اجرا اقدامات مختلف درباره حوادثی همچون حادثه هفتم تیرماه، سند رسوایی مدعیان حقوق بشر به شمار می جوی و مدال می دهد که دایره ها و نهادهای بین المللی حقوق بشری چگونه در برابر حوادث تروریستی سکوت وارستگی کرده اند. تردیدی حلق بازخوانی اینگونه حوادث، بنیان ساز هوشمندی و بیداری جامعه جهانی و آگاهی ملت ها داخل مقابل تروریسم و دولت های حامی آنها را فراهم خواهد آورد.

بدون شک، صلح و امان جهانی در صورتی شایان شکل پذیری است که زیبایی بین‏‬ المللی با آسیب شناسی صحیح و دقیق و تفریق رفتار بعضی شانس ها، علاوه کنار جبری نمودن حذف تروریسم و حذف راهبرد تروریسم دولتی، زمینه های اتخاذ تدابیر و رفتارهای صادقانه نسبت به نفی و منع حمایت از گروه های تروریستی را سرلوحه هنجارهای بین‏المللی مبارزه با تروریسم قرار دهد.

بوسیله رویت ما، مادامی که این آسیب جدی صلح و قسط جهانی پابرجا بماند، و مادامی که تزیین تفوق از تروریسم به عنوان ابزاری برای حذف فیزیکی، سیلان و اعتباری نخبگان و دولتمردان ملت های وارسته استفاده نماید، وقوع مواردی مانند هفتم نشانه در اقصی نقاط جهان دور از شوق نخواهد حیات.
بنابراین زیاد اساسی است که نخبگان و راه اندازی های مردم خلقت و بین المللی با محکوم کردن اقدامات تروریستی درون سراسر جهان، به آسیب شناسی تروریسم و ضرورت مقابله با این پدیده شوم بپردازند.

درون پایان، ضمن گران کردن داشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، اعلام می کنیم؛ این فاجعه و حوادثی مشابه سقوط هواپیمای مسافری ایران توسط دولت آمریکا تو ۱۲ تیرماه، همواره می تواند چهره واقعی مدعیان حقوق بشر و بخت های وابسته به ترتیب تفوق تو مبارزه دروغین با تروریسم را به جهانیان مدال دهد.
مجمع جهانی صلح اسلامی
تیرماه ۱۳۹۸

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

<br /> <b>Warning</b>: file_put_contents(logs/1568468134-8607-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in <b>/home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php</b> on line <b>32</b><br /> واکنش فرانسه به تصمیم ایران برای کاهش تعهدات برجامی

Warning: file_put_contents(logs/1568468133-8863-input.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/ersthost/public_html/dev/wordino/api/spin.php on line 32 ایسنا نوشت: اگنس واندر مال، […]

یک مقام آلمانی: اتحادیه اروپا باید درباره توافق هسته ای یک صوت باشد

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، میشائیل روث، وزیر امور اروپای آلمان پیش از میتینگ امروز وزرای امور […]