حمله تروریست ها عروسی را به عزا تبدیل کرد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش خبرگزاری ندا و سیما زیاد از ایالت غیرنظامی سوری تو حمله دسته تروریستی جبهه النصره به عادات جشن وصلت در روستای الوضیحی سوریهبه شهادت رسیدند و دهات ها تن دیگر همچنین زخمی شدند.

به گزارش شبکه تلویزیونی العالم؛ افراد مسلح موقوف به قسمت قسمت کردن تروریستی جبهه النصره درست در مناطق کاهش تنش، مراسم جشن نکاح شهروندان سوری را تو روستای الوضیحی داخل حومه جنوبی حلب هدف حملات گلوله توپ ای و راکتی خود صبر دادند.

خبرنگار شبکه تلویزیونی العالم در گزارشی گفت: گلوله های گلوله توپ و راکت های دسته های مسلح، یک سنت جشن وصلت را در روستای الوضیحی واقع تو حومه جنوبی حلب به عزا تبدیل کردند. تروریستها نصف شب گذشته این روستا را کمال مطلوب چندین راکت فراغت دادند. تروریستهای جبهه النصره مستقر در منطقه کاهش تنش با شلیک این راکت ها و گلوله های خمپاره نه تنها غیرنظامیان سوری بلکه حتی مزارع و قبرستان این روستا را نیز هدف فراغت دادند. غیرنظامیان یدکی بر اثر این حملات تروریستی به شهادت فصیح یا زخمی شدند. همچنین این حملات راکتی و گلوله توپ ای خسارت های مادی اضافی به روستا وارد کرد.

خبرنگار العالم افزود: آمارها علامت می دهد بیش از ولایت نفر تو این حملات تروریستی به شهادت رسیدند و هفده نفر همچنین زخمی شدند که در بین آنها چندین زن و کودک نیز دیده می شود. زخمی ها برای معالجه و اجرای عمل جراحی لازم بوسیله بیمارستان های دولتی در دهکده حلب نقل مکان شدند.

شاید دوست داشته باشید:

پیک فلسطین تو تهران: جوهره اسلام، جهاد و مبارزه با ستمگران و زورگویان است

صلاح الزواوی  در گفت وگو با ایسنا، با مداومت پهلو این که جهاد و پیوستگی جزو ستون واقعی اسلام است […]

عکس روز: غواصی آزاد یک زوجه درون غار

این شناکننده ۳۴ ساله توانست تو آبهای این غار ۱۰۰ متر را یک ثانیه در زیر آب شنا بطی ء و […]

دیدار مجدد حریری و وزیر خارجه لبنان

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سعد حریری نخست وزیر بخت پیشبرد امور در لبنان چهارشنبه شب (۱۵ آبان) بار […]