حمله تروریست ها عروسی را به عزا تبدیل کرد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش خبرگزاری ندا و سیما زیاد از ایالت غیرنظامی سوری تو حمله دسته تروریستی جبهه النصره به عادات جشن وصلت در روستای الوضیحی سوریهبه شهادت رسیدند و دهات ها تن دیگر همچنین زخمی شدند.

به گزارش شبکه تلویزیونی العالم؛ افراد مسلح موقوف به قسمت قسمت کردن تروریستی جبهه النصره درست در مناطق کاهش تنش، مراسم جشن نکاح شهروندان سوری را تو روستای الوضیحی داخل حومه جنوبی حلب هدف حملات گلوله توپ ای و راکتی خود صبر دادند.

خبرنگار شبکه تلویزیونی العالم در گزارشی گفت: گلوله های گلوله توپ و راکت های دسته های مسلح، یک سنت جشن وصلت را در روستای الوضیحی واقع تو حومه جنوبی حلب به عزا تبدیل کردند. تروریستها نصف شب گذشته این روستا را کمال مطلوب چندین راکت فراغت دادند. تروریستهای جبهه النصره مستقر در منطقه کاهش تنش با شلیک این راکت ها و گلوله های خمپاره نه تنها غیرنظامیان سوری بلکه حتی مزارع و قبرستان این روستا را نیز هدف فراغت دادند. غیرنظامیان یدکی بر اثر این حملات تروریستی به شهادت فصیح یا زخمی شدند. همچنین این حملات راکتی و گلوله توپ ای خسارت های مادی اضافی به روستا وارد کرد.

خبرنگار العالم افزود: آمارها علامت می دهد بیش از ولایت نفر تو این حملات تروریستی به شهادت رسیدند و هفده نفر همچنین زخمی شدند که در بین آنها چندین زن و کودک نیز دیده می شود. زخمی ها برای معالجه و اجرای عمل جراحی لازم بوسیله بیمارستان های دولتی در دهکده حلب نقل مکان شدند.

شاید دوست داشته باشید:

ایران از قدرتش در تنگه هرمز و خلیج فارس برای اصابت با جبر جنوبی استعمال نرم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، فریدون انتظاری با بیان اینکه در ارتباط با اقدام کره جنوبی داخل […]

ابوالفتح: میان چین و آمریکا جنگ است ولی با ابزار غیرنظامی

ابوالفتح در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تحولات و تکثیر نهضت ها میان چین و آمریکا به خاص تعطیلی […]

جنگنده ای که بوسیله هواپیمای مسافربری ماهان نزدیک شد از چه نوع بود؟

ASGHAROOOOبهSGHAROOOON گزارش همشهری آنلاین هواپیمای اف-۱۵ ایگل یا عقاب یک هواپیما جنگنده مورد سرنشین دو موتوره تاکتیکی است که بوسیله […]