یارکشی ایران و چروک تو زمین پکن

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش روزنامه نگار اعزامی ایسنا بوسیله چین، در این جلسه که با درگاه ۵٧ نماینده از ٣۶ باهم اتحاد کردن گردشگری ایران برگزار خواهد شد، تا کنون ١۵٠ همکاری چینی برای دیدار و مذاکره دوجانبه اعلام آمادگی کرده اند. نشست دوجانبه ایران و چین روز پنجشنبه (هفتم آذرماه) در قصبه پکن برگزار می شود. هیات ایرانی متشکل از نمایندگان آژانس های تورگردان، هتلداران، اجتماع راهنمایان، موسسه های آموزشی و هنرمندان صنایع دستی است. علی اصغر مونسان – وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی – که بخاطر حضور در اجلاس تمدن های کهن قرار است به چین سفری داشته باشد، در نشست دوجانبه آژانس های دو کشور همچنین باهم اتحاد کردن خواهد کرد.

ابراهیم پورفرج – رییس هیات مدیره جامعه تورگردانان ایران – که مدیریت این کنفرانس را به عهده دارد، از استقبال بی سابقه آژانس های چینی برای شرکت در این نشست دوجانبه (B2B) به ایسنا خبر داد و گفت: قرار حیات این میتینگ نخست با ۶١ شرکت چینی برگزار شود که همزمان با ورود هیات ایران به پکن، حساب تقاضاها به ١۵٠ شرکت رسید و همچنان درحال اضافه است. بخاطر همین امکان دارد کنفرانس تا روز دوم، یعنی جمعه دنباله داشته باشد.

بوسیله گفته او، جامعه تخصصی گردشگری ایران و چین تا کنون داخل این سطح و حجم متقاضی با یکدیگر دیدار و مذاکره نداشته اند.

با آن که ایران از اواخر تابستان گذشته گذرنامه را بخاطر اتباع چینی لغو کرده و بنا به داده های معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، سفر اتباع چینی بوسیله ایران پس از آن تصمیم روندی رو بوسیله رشد پیدا کرده اما گفته شده است حضور یک مقام دولتی ایران درون دیدار دوجانبه آژانس های ایرانی و چینی بوسیله نوعی رسمیت اغماض به رفتار ایران و اخبار عمومی فسخ روادید تو خاک چروک است.

رییس جامعه تورگردانان ولی مداومت کرد که این هیات بخاطر اطلاع دادن اشتراکی خبر باطل سازی روادید به چین سفر نکرده، بمنظور خبر رسانی و تبلیغات در این بن تو وظایف دولت است. هدف اصلی اجتماع تورگردانان، کیاست کردن و به خراج رساندن مذاکرات با طرف چینی است تا ادخال گردشگران چینی به ایران سامان دهی شود.

با آن که آمارهای وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشعر از این است که پس از ابطال روادید، ادخال گردشگران چینی به ایران با رشد مثبت همراه بوده اما آژانس های گردشگری ایران بوسیله نحوه ورود این گردشگران بوسیله کشور معترض اند؛ با آن که چینی ها بوسیله سیر تکاملی گروه جمعی یا گروهی عادت دارند اما معمولا بدون واسطه و  مستقیم عمل می کنند، خودشان هتل و وسیله نقلیه رزرو می کنند و ترجیح می دهند از چینی هایی که به فارسی گفتگو می کنند به عنوان راهنمای تور استفاده کنند. تا اینکه برای طبخ غذا از کمک هموطنان خویشتن بهره می گیرند.

بوسیله گفته جامعه گردشگری ایران، رشدی که تو آمار سیر گردشگران چینی اتفاق محذوف هنوز شلنگ سوددهی و درآمدزایی گسترده ای تو میدان ایران نداشته، ضمن این که نگرانی هایی را درباره تاثیر چینی ها به بازار گردشگری پدید آورده است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

ادعای واهی دیگری از سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

به گزارش ایسنا، مورگان اورتاگوس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در گفت وگویی اخصاصی با اسکای نیوز عربی داخل ارتباط با […]

بیانیه انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در محکومیت حوادث تروریستی اخیر

به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است : کشته و رنجیده شدن صدها انسان بیگناه تو افغانستان، یمن، بورکینافاسو، […]

توییت روحانی بعد از بازدید با آبه | از بحث و مصالحه روی گردان نیستیم

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، حسن روحانی، رئیس جمهوری شامگاه جمعه به حین تهران پس از بازدید و گفتگو با آبه […]