هانی زاده: باید بهترین استعمال را از شبکه های رمزی برای حی نگه داشتن روز قدس داشت

admin دسته‌بندی نشده

حسن هانی زاده تو گفت وگو با ایسنا با اشاره به برگزار نشدن روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان با توجه به شرایط کرونایی حاکم پیاده شدن ایران و دنیا گفت: متاسفانه به برهان بسط ویروس کرونا درون جهان و همه گیری این بیماری نمی توان به شکل سنتی راهپیمایی روز قدس را داشته باشیم. این وضعیت خیر تنها این مساله بلکه تمامی امورات را در گیتی عرشه الشعاع قرار داده است. ولی تو محکومیت رژیم صهیونیستی و اقدامات و جنایات آن در اراضی اشغالی و برای زنده نگه داشتن روز قدس و آرمان فلسطین می توان ساز و کارهایی را در رویت گرفت از عموم برگزاری سخنرانی های انفرادی مقامات ممتاز و مبصر فلسطینی و برگزاری میزگردهای سیاسی که از طریق فضای مجازی در جوانمردی همگان راحتی گیرد.

وی افزود: هم چنین می توان درون این روز از سر شبکه های رمزی پیام های زیادی را به زبان های مختلف تو امنیت از این روز و مردم فلسطین داشت. در عین حال باید امسال بهینه کاربرد را برای زنده نگه داشتن روز قدس از قاعده شبکه های مجازی داشت.

هانی زاده اعتراف کرد: متاسفانه در یکی دو سال گذشته اتفاقات یدکی برای اراضی اشغالی افتاده است که مساله فلسطین را تحت الشعاع صبر داده است از عموم سودا صد و تفویض قدس شریف بخاطر پایتختی رژیم اسراییل و پیوست بخشی از کرانه غربی و دره اردن بوسیله اراضی اشغالی. باید دنیا و افکار اشتراکی را نسبت به اقدامات این رژیم با حمایت آمریکا آگاه کرد و فضای رمزی داخل حالی که رسانه های جهان در اختیار آنهاست می تواند متجاوز راهگشا باشد.

این کارشناس مسایل فلسطین گفت: خوشبختانه ملت فلسطین در اراضی اشغالی متجاوز آگاهند و از عادت انتفاضه بازگشت تلاش دارند تا رژیم صهیونیستی را ریاضت کش سازند درون عین حال آنها به یکدلی و امنیت مردم دنیا و سران کشورهای حامی فلسطین نیاز دارند و نباید آنها را تنها گذاشت همان طور که داخل این سالهای اشغال تنها نبوده اند.

وی تصریح کرد: تو این میان زنهار برخی کشورهای عربی منطقه از جمله عربستان، امارات متحده عربی و بحرین از اسراییل و پناه مالی آنها از طرح ها و دستور کار های اشغالگرانه این رژیم نگران کننده است و باید از فرصت هایی زیرا روز قدس برای افشای اقدامات و امنیت های آنها برای آگاهی مردمشان استفاده کرد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

تصاویر | آشتی دو عشیره سوری پس از ۱۰ سال با آستان پاسبان رهبر انقلاب

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی پاسبان ولی ملا تو سوریه با حضور […]

آپارتاید صد ۲۱ | آژیر اداره ملل به اشغالگری تازه رژیم صهیونیستی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بی بی سی، این کارشناسان که از سوی شورای حقوق بشر ملل متحد […]

ادعای یک مقام اطلاعاتی در خاورمیانه درباره حادثه سایت هسته ای نطنز

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، روزنامه نیویورک تایمز داخل گزارشی بوسیله نقل از یک مقام اطلاعاتی داخل […]