گزارش نیویورک تایمز از بیانات امروز پیشقدم معظم انقلاب

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، مجله نیویورک تایمز در گزارش خود جزء هایی از خطبه محضر آیت الله خامنه ای داخل روز جهانی قدس را که بوسیله صورت حی انجام شد، منتشر کرد و نوشت که رهبری ایران خواستار تداوم مبارزه و اتساع عرصه جهاد درون همه قلمرو های فلسطینی شد.

این روزنامه آمریکایی همچنین نوشت: رهبری ایران گفت که یک روز تشخیص داده شد مبارز فلسطینی، دین و غیرت و شهامت دارد اما به سلاح دسترسی ندارد. بنابراین، پروگرام ریزی ایفا گرفت و موازنه غلبه در فلسطین تغییر کرد، به گونه ای که امروز غزه می تواند تو موافق تهاجم نظامی دشمن صهیونیست بایستد و پیاده شدن آن قدرت یواش.

به تصنیف نیویورک تایمز، رهبری ایران داخل سخنان روز جمعه خود همچنین از اسرائیل بوسیله عنوان یک ویروس یاد کرد و اظهار داشت: ویروس دیرپای صهیونیست به زودی نابود خواهد شد.

بوسیله گزارش ایسنا، محضر آیت الله خامنه ای امروز (جمعه) بوسیله ارتباط روز جهانی قدس بوسیله رخ زنده سخنرانی کردند. به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا این نخستین وعده بود که مراسم روز قدس بدون راهپیمایی برگزار شد.

ایشان در اندکی از بیانات خویشتن خاطر نشان کردند که محاکمه عمده استکبار و صهیونیسم، کمرنگ کردن جریان فلسطین داخل اذهان مسلمانان و بوسیله فراموشی سپردن آن است و مهم ترین کار، مقابله با این غدر است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

تصاویر | آشتی دو عشیره سوری پس از ۱۰ سال با آستان پاسبان رهبر انقلاب

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی پاسبان ولی ملا تو سوریه با حضور […]

آپارتاید صد ۲۱ | آژیر اداره ملل به اشغالگری تازه رژیم صهیونیستی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بی بی سی، این کارشناسان که از سوی شورای حقوق بشر ملل متحد […]

ادعای یک مقام اطلاعاتی در خاورمیانه درباره حادثه سایت هسته ای نطنز

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، روزنامه نیویورک تایمز داخل گزارشی بوسیله نقل از یک مقام اطلاعاتی داخل […]