گزارش نیویورک تایمز از بیانات امروز پیشقدم معظم انقلاب

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، مجله نیویورک تایمز در گزارش خود جزء هایی از خطبه محضر آیت الله خامنه ای داخل روز جهانی قدس را که بوسیله صورت حی انجام شد، منتشر کرد و نوشت که رهبری ایران خواستار تداوم مبارزه و اتساع عرصه جهاد درون همه قلمرو های فلسطینی شد.

این روزنامه آمریکایی همچنین نوشت: رهبری ایران گفت که یک روز تشخیص داده شد مبارز فلسطینی، دین و غیرت و شهامت دارد اما به سلاح دسترسی ندارد. بنابراین، پروگرام ریزی ایفا گرفت و موازنه غلبه در فلسطین تغییر کرد، به گونه ای که امروز غزه می تواند تو موافق تهاجم نظامی دشمن صهیونیست بایستد و پیاده شدن آن قدرت یواش.

به تصنیف نیویورک تایمز، رهبری ایران داخل سخنان روز جمعه خود همچنین از اسرائیل بوسیله عنوان یک ویروس یاد کرد و اظهار داشت: ویروس دیرپای صهیونیست به زودی نابود خواهد شد.

بوسیله گزارش ایسنا، محضر آیت الله خامنه ای امروز (جمعه) بوسیله ارتباط روز جهانی قدس بوسیله رخ زنده سخنرانی کردند. به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا این نخستین وعده بود که مراسم روز قدس بدون راهپیمایی برگزار شد.

ایشان در اندکی از بیانات خویشتن خاطر نشان کردند که محاکمه عمده استکبار و صهیونیسم، کمرنگ کردن جریان فلسطین داخل اذهان مسلمانان و بوسیله فراموشی سپردن آن است و مهم ترین کار، مقابله با این غدر است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

حمله سایبری ناموفق رژیم صهیونیستی به بارانداز شهید رجایی

به گزارش همشهری، یک مقام مسئول داخل بندر مثال رجایی در صحبت با «نورنیوز» ضمن رگه ادعای حمله قاهر به تاسیسات […]

موقعیت نفتکش های جدید ایران تو دریای کارائیب | هشتگی درباره ایران که ترند ابتدا توییتر ونزوئلا شد

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نورنیوز، نفتکش “فارست” پس از ورود به منطقه انحصاری اقتصادی ونزوئلا با اسکورت […]

هانی زاده: باید بهترین استعمال را از شبکه های رمزی برای حی نگه داشتن روز قدس داشت

حسن هانی زاده تو گفت وگو با ایسنا با اشاره به برگزار نشدن روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان […]