ایران و ونزوئلا به جنگ خویشتن علیه دادرسی های خصمانه ترامپ ادامه خواهند رحم

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، خورخه والرو، پلیس دائم ونزوئلا داخل اداره ملل درون گفت وگو با شبکه المیادین گفت که کشتن جورج فلوید بحران انسانی در تزیین سرمایه داری و نئولیبرالیسم تو جهان را مشخص کرد و ضعف بزرگ دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را مدال داد.

وی تاکید کرد: ترامپ به جای اینکه با محاکمه های انسانی با انتشار ویروس کرونا مقابله درنگ گفت که اعتراضات را سرکوب خواهیم کرد و هرکس اعتراض نرم کشته خواهد شد.

والرو درون بخشی از گفت وگوی خود با این شبکه لبنانی داخل پاسخ به سوالی در تماس با ارسال پنج نفتکش ایرانی به ونزوئلا گفت: نصیب و قسمت ترامپ با اتخاذ اقدامات ستمگرانه محصول ونزوئلا، سیاست جنایتکارانه ای را در پیش گرفت و بسیار از 30 میلیارد پول های ما در بانک های خود و اروپا را بلوکه کرد.

وی با اشاره به اینکه شرکت نفت سیتکو که مقر آن درون آمریکا است 37 میلیارد دلار پول ونزوئلا را به دزدی کردن بنده است گفت: این تجاوزهای امپراطوری آمریکا مانع دستیابی قلمرو بوسیله دارو شد، درون طبق این سیاست های امپریالیستی و خصمانه که به خشکی امدن قضیه تولید بنزین تأثیر گذاشت به گرمی از حمایت ایران استقبال کردیم و از ایران سپاسگزاری می کنیم.

نمایند ه دائم ونزوئلا درون سازمان ملل در دنباله گفت وگوی خود در پیامی به نیابت از مردم ونزوئلا از معاون های بشردوستانه دولت ایران و مقام معظم رهبری سرنوشت و سپاس کرد.

وی در سرانجام تاکید کرد: مردم ایران و ونزوئلا دو ملت برادر هستند و به اغتشاش خود علیه دادرسی های خصمانه ترامپ ادامه خواهند عدالت.

به گزارش ایسنا، جمهوری اسلامی ایران بعد از ارسال پنج نفتکش حامل سوخت بوسیله ونزوئلا ، عصر دیروز (دوشنبه) کمک های بشردوستانه بوسیله ترانه مبارزه با ویروس کرونا به این کشور ارسال کرد و ریکاردو مندز، وزیر برنامه ریزی ونزوئلا در فرودگاه بین المللی سیمون بولیوار حضور یافت و از هواپیمای حامل کمک های بشردوستانه ایران استقبال کرد.

ریکاردو مندز گفت که این هواپیما حامل تجهیزات متنوع پزشکی و آزمایشگاهی بوده است و این اقدام حمایتی ایران جزئی از انبازی های راهبردی دو کشور پیاده شدن اساس جغرافیای جدید سیاسی برای ایجاد صلح است.

نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا روز یک شنبه در یک سخنرانی تلویزیونی درباره دستیار های بشردوستانه کشورهای متنوع از یکسره ایران به ونزوئلا اظهار کرد: کشورهای چین، روسیه، ایران و کوبا کمک های بشردوستانه ارائه می دهند. آن ها دوستان حقیقی[ونزوئلا] هستند.

مادورو خاطرنشان کرد:آمریکا پیشنهاد کمک ۲۰ میلیون دلاری می داد اما «حتی یک دلار هم از آن ها نرسید».

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

تصاویر | آشتی دو عشیره سوری پس از ۱۰ سال با آستان پاسبان رهبر انقلاب

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی پاسبان ولی ملا تو سوریه با حضور […]

آپارتاید صد ۲۱ | آژیر اداره ملل به اشغالگری تازه رژیم صهیونیستی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بی بی سی، این کارشناسان که از سوی شورای حقوق بشر ملل متحد […]

ادعای یک مقام اطلاعاتی در خاورمیانه درباره حادثه سایت هسته ای نطنز

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، روزنامه نیویورک تایمز داخل گزارشی بوسیله نقل از یک مقام اطلاعاتی داخل […]