مشاور بایدن: طولانی بایکوت های ترامپ علیه ایران را حفظ کردن می کنیم

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، «آنتونی بلینکن» مباشر بزرگ «کرهء هوا بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات بزرگواری جمهوری آمریکا گفته اگر بایدن درون انتخابات ماه نوامبر به نشانی مهتر جمهور آمریکا برگزینی شود تمامی تحریم ها میوه ایران، از جمله تحریم های اعمال شده توسط «دونالد ترامپ» را حفظ خواهد کرد. 

بوسیله نوشته پایگاه اسرائیلی «اَلگمِینر»، بلینکن که یکی از اعضای ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای آمریکا در گفت وگوهای منتهی به سازش  هسته ای برجام بود این اظهارات را در جلسه رمزی «کمیته یهودیان آمریکا» مطرح کرده است. 

این مقام قبلی آمریکایی گفت: «ایران باید به پایبندی طولانی برجام برگردد. درون غیر این رخ- و تا زمانی که [ایران] این کار را انجام دهد- معین است که همه تحریم ها پابرجا خواهند ماند.»

بلینکن داخل ادامه گفته که به دنبال «توافقی قوی تر» با ایران خواهد وجود: «چنانچه ما به پایبندی [به برجام] برگردیم از این سیلان بوسیله همراه شریکان و متحدانمان که وهله دیگر در موضع انطباق با ما قرار می گیرند به عنوان سکویی استفاده خواهیم کرد تا به مباحثه بر سر توافقی تمام مدت خیس و قوی برنده بپردازیم.»

مصالحه «کامل مدت» و «قوی پر حرارت» از جمله حقیقی ترین خواسته مخالفان سازش هسته ای برجام از جمله دونالد ترامپ بود. ترامپ دو سال پیش با بیان اینکه فداکار از مفاد توافق هسته ای برجام منقضی می شوند به مشارکت آمریکا در این ارامش پایان عدل و گفت به دنبال دستیابی به توافقی قوی با فردی های هسته ای دائمی میوه ایران است.   

وی تو مدخل دیگری از اظهاراتش خاطرنشان کرد که فضای اطراف هر جسمی بایدن تعهدش بوسیله «امان اسرائیل» را در ارتکاب علامت داده است. 

این اظهارات مشاور بایدن داخل امور سیاست اجنبی در ادامه اظهاراتی است که او قبلاً مطرح کرده است.  

بلینکن روز ۳۰ اردیبهشت تیمار گفته بود بایدن تو صورت پیروزی در انتخابات بوسیله قفا بزمین نشستن به «توافقی قوی برنده» از برجام با ایران خواهد بود. 

او گفت: «سیاست ترامپ در قبال ایران ضعف خورده و فشار حداکثری، علاوه پیاده شدن آنکه نتوانسته به ابداع توافقی بهتر منجر شود ما را از شریکانمان دور کرده است.»

مشاور فضای اطراف هر جسمی بایدن در امتداد گفت: «اما زمان گذشته و در صورت بازگشت ایران به پایبندی کامل [به برجام] بایدن به قفا ایجاد توافقی پرعضله خیس خواهد بود.» 

شاید دوست داشته باشید:

تصاویر | آشتی دو عشیره سوری پس از ۱۰ سال با آستان پاسبان رهبر انقلاب

بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی پاسبان ولی ملا تو سوریه با حضور […]

آپارتاید صد ۲۱ | آژیر اداره ملل به اشغالگری تازه رژیم صهیونیستی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بی بی سی، این کارشناسان که از سوی شورای حقوق بشر ملل متحد […]

ادعای یک مقام اطلاعاتی در خاورمیانه درباره حادثه سایت هسته ای نطنز

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، روزنامه نیویورک تایمز داخل گزارشی بوسیله نقل از یک مقام اطلاعاتی داخل […]