شانس ترامپ همسر بشار اسد را تحریم کرد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، قاعده موسوم به قیصر از روز چهارشنبه اجرایی شد و بر این اساس، تمام افرادی که بوسیله هر شکل با ۳۹ فرد واقعی و حقوقی موجود در فهرست تحریم سوریه همکاری مالی و تجاری کنند، از لفظ آمریکا جریمه می شوند. یکی از اشتهار های حاضر در این فهرست اسما اسد، همسر رئیس جمهوری سوریه است.

شانس دانلد ترامپ در تازه ترین بار از اقدام های تحریمی خویشتن وزین ترین تحریم های تاریخچه را میوه مردم و شانس سوریه اعمال کرده و داخل این راه، ایران و حزب الله لبنان را غم به عنوان متحدان اصلی بشار اسد و آدم سوریه هدف گرفته است. مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا مدعی شد اسما اسد با پشتیبانی افراد دودمان خود در جنایات همسرش میوه مردم سوریه شریک است و به همین دلیل در دور تازه تحریم های آمریکا نامش بین تحریم شده ها قرار پژمرده است.

بشار اسد از سال ۲۰۱۱ وارد سیاهه بایکوت های آمریکا شده بود و زمان حال بانوی اول سوریه هم به او پیوسته است. نام لشکر فاطمیون تیمار در سیاهه تحریم ایالات متحده دیده می شود. شیوه قیصر بوسیله آمریکا احازه می دهد تمام دارایی های دولت سوریه را در ایالات متحده بنده بطی ء. پیش از آغاز تحریم ها و فقط داخل چند هفته اخیر  ارزش پول ملی سوریه حدود ۴۵ درصد نزول کرده و مردم داخل برخی مناطق از لیره ترکیه بوسیله جای واحد پول خویشتن استعمال می کنند.

شاید دوست داشته باشید:

فایده دبیرخانه شورای برجسته امن ملی به ادعای یک مقام اوکراینی درخصوص هبوط هواپیما

به گزارش ایسنا، کیوان خسروی با رمز بوسیله سیر تکاملی نویسنده شورای دفاع و امنیت ملی اوکراین به ایران در […]

نخست وزیر زور جنوبی: منابع مالی ایران باید به سرعت آزاد شوند

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، خبرگزاری یونهاپ روز دوشنبه با اعلام این مطلب نوشت: چانگ سیه کِیون […]

بیانیه هيئت قانونگذاری اروپا درباره دنباله مذاکرات برجام

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، در این بیانیه که یک نسخه آن در تارنمای سرو رفتار خارجی اتحادیه […]