جنگنده ای که بوسیله هواپیمای مسافربری ماهان نزدیک شد از چه نوع بود؟

admin دسته‌بندی نشده

ASGHAROOOOبهSGHAROOOON گزارش همشهری آنلاین هواپیمای اف-۱۵ ایگل یا عقاب یک هواپیما جنگنده مورد سرنشین دو موتوره تاکتیکی است که بوسیله شرکت آمریکایی مک دانلد داگلاس برای عهده دار های برتری هوایی داخل همگی وضعیت آب وهوایی ساخته شده است.

این جت می تواند با سرعت حداکثر ۲.۵ ماخ (بسیار از ۳۰۰۰ کیلومتر در ساعت) پرواز نرم.

نیروی هوایی آمریکا در ابتدا در سال ۱۹۶۷ نقشه کشی مشارکت مک دانلد داگلاس را بخاطر این هواپیما تایید کرد. اولیه پرواز آزمایشی اف-۱۵ در ژوئیه ۱۹۷۲ انجام شد و  این جنگنده در سال ۱۹۷۶ وارد نوکری لشکری شد.

اف-۱۵ یکی از موفق ترین جنگنده های مدرن بوده است و بیش از ۱۰۰ پیروزی (بدون هیچ مورد انقراض) را داخل نبردهای هوایی در کارنامه خود دارد. علاوه بر آمریکا  کشورهای دیگر از عموم ژاپن، عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی دارای این جنگنده هستند.

جنگنده های اف-۱۵ بسته به سال های ساخت و جنس عهده دار شدن های گیرایی دارای وضع های متفاوت از جمله A (A تک سرنشین برتری)هوایی ، (B دو سرنشین)آموزشی ، (C تک سرنشین)ارتقایافته ، (D دوسرنشین آموزشی) جدیدتر N (و N گونه تک استفاده در) ناوهای.

هواپیمابر است اف ۱۵ درون مطلع صرفا بوسیله نشانی یک هواپیمای برتری هوایی ساخته شده بود، اما طراحی آن شامل یک قابلیت حمله هوا به زمین حیات که عمدتا استفاده.

نشده وجود مک دانلدداگلاس بعدها روش بهبودیافته و تقویت شده ای-از اف ۱۵ را با-نام اف ۱۵ ئی (عقاب ضربتی) استرایک ایگل را ساخت که درون سال ۱۹۸۹ هوشیار نوکری نظامی شد و به بسیاری از کشورها. صادر-شد اف ۱۵ئی استرایک ایگل یک جنگنده دوسرنشین چندمنظوره ضربتی برای مصرف داخل همگی سنخ شرایط آب و هوایی است که برای جنگ های هوایی و تصدی های بازداری عمیق هم بوسیله امر.

می-رود اف ۱۵ به سامانه هوایی دیجیتال و رادار برد بلند مجهز است و می تواند موشک های هوابه هوای اسپارو و موشک های کوتاه برد حرارت یاب سایدوایندر را. پرتاب | کند فیلم نمایش هوایی هواپیما-جنگنده اف

شاید دوست داشته باشید:

ضرورت اقدام مشترک جهان اسلام داخل حمایت از سرمایه های علمی

 به گزارش ایسنا، ناصر کنعانی ، در مقاله ای با عنوان «ضرورت رفتار مشترک جهان اسلام در حمایت از سرمایه […]

ویدئو | استقلال دو نفر از کوچکتر آوار پس از زلزله جدی داخل ترکیه

در همین زمینه: زمین رعشه شدید درون دریای اژه باعث فروریختن ساختمانی ها در ترکیه شد ویدئو | زلزله ۶.۶ […]

رئیس پیشین سیا کشتار محسن فخری زاده را جنایتکارانه خواند | خطر تلافی مرگبار وجود دارد

به گزارش همشهری آنلاین، جان برنان تو یک رشته توئیت نوشت: «این نظری جنایتکارانه و متجاوز غیرمسئولانه بود. این کار […]