بعیدی نژاد: ادعای آمریکا درباره تسهیل ارجاع اقلام پزشکی به ایران دروغی زیاد حلق

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، حمید بعیدی نژاد، پیک ایران در لندن روز پنج شنبه داخل صفحه اینستاگرام خویشتن با انتشار عکسی از مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا و استیون منوچین، وزیر مخزن داری ایالات متحده با اشاره به تحریم های اعمالی متاخر ثمر ایران نوشت: اقبال آمریکا هجده سرشت بانکی و مالی ایران را بوسیله لیست تحریم ها اضافه ظهور تا به افراطی ترین لابی های خشونت و نفرت اثبات نرم که تا آخرین لحظات حکومت، محاکمه تشدید جنگ اقتصادی خود با ایران را با قدرت تمام تعقیب کرده است. 
وی ادامه داد: بخت آمریکا با این رفتار به وضوح ثابت کرد که ادعای مکرر تسهیل احاله اقلام پزشکی به ایران برای مقابله با کرونا دروغی بیش ازاله.
بعیدی نژاد نیز نوشت: امروز با شرایطی روبه رو هستیم که نصیب و قسمت آمریکا تا اینکه مردم خویشتن و منافع آنها را نیز قربانی سیاست های اشتباه خویشتن کرده است.
به گزارش ایسنا، دولت آمریکا روز پنج شنبه ۱۸ بانک ایرانی را که توقع کرده است تاکنون تحریم های پیشین آمریکا را دور زده اند، تحریم کرده و نهادهای مالی خارجی و غیر ایرانی را تو کار بزرگ توبیخ شدن در جای پا بازرگانی و تبادلات مالی با آنها راحتی داد. تحریم های متاخر تماس این بانک ها را با نظم پولی بین المللی کمیت می درنگ. 

این بانک ها شامل، تامین سرمایه امین (وزارت خرمن داری آمریکا از آن به عنوان بانک تنخواه گذاری محکم یاد کرده)، بانک کشاورزی، بانک مسکن، بانک رفاه کارگران، بانک شهر، بانک صرفه جویی نوین، بانک قرض الحسنه رسالت، بانک حکمت ایرانیان، بانک ایران زمین، بانک موسسه مالی اعتباری نرمی ایرانیان، بانک پاسارگاد، بانک سامان،  بانک سرمایه، بانک ترقی تعاون، بانک گردشگری و بانک همدستی اسلامی منطقه ای می باشند.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

آتش سوزی عظیم تو بندرگاه بیروت | ساکنان قصبه هراس زده هستند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس سیلندر سیاهی از دود که از آتشی با شعله های نارنجی برمی […]

خطیب زاده: عزب پیاده شدن بنیاد نیاز دفاعی و از هر منبعی که بخواهیم زنجیر تهیه می کنیم

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان داخل گفت و گو با […]

گزارش و تصاویر عبدالله عبدالله درباره دیدارش با قالیباف

به گزارش همشهری آنلاین، عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی اصلاح افغانستان روز یکشنبه داخل احصائیه کاربری اش در توییتر نوشت: […]