جزئیات توافق سازش میان امارات و رژیم صهیونیستی

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، خبرنگار شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی در گزارشی بوسیله جزئیات توافقی که راحتی است هنگام چند روز  آینده داخل کاخ سفید میان امارات و رژیم صهیونیستی دستینه شود اشاره کرد.

وی گفت که مقامات ارشد آمریکایی و صهیونیستی به وی گفته اند که «ارامش صلحی» که میان تل آویو و ابوظبی توشیح خواهد شد وضعیت سیاسی و قانونی مشابه توافقنامه صلح با مصر و اردن خواهد داشت.

داخل گفت وگوهایی که میان آمریکایی ها و اماراتی ها در ابوظبی برگزار شده، صهیونیست ها التماس کرده اند اسنادی که میان ابوظبی و تپه آویو امضا می شود به عنوان یک «معاهده صلح» باشد. امارات متحده عربی نیز با این درخواست صهیونیست ها ائتلاف کرده است.

یک مقام ارشد صهیونیستی بوسیله شبکه ۱۳ این رژیم گفته که درخواست اسرائیل برای امضای یک پیمان صلح از آن انگیزه است که وضعیت پایدارتر و شدید رطوبت خواهد داشت و تعهدات بزرگتری برای هر دو طرف به همراه دارد.

مقام بزرگ صهیونیستی گفت که پیمان صلح با امارات باید توسط رای گیری داخل پارلمان رژیم صهیونیستی بوسیله اجابت برسد.

شواهد ارامش در پروتکل اقتصادی که میان «رونن پرتز» معاون ابتدا وزیر رژیم صهیونیستی با مدیر بانک مرکزی امارات متحده عربی دستینه شده، منعکس گردیده است.

مقامات صهیونیستی گفته اند هنوز تاریخ بازپسین مراسم امضای سازش اصلاح در واشنگتن بازپسین نشده اما میل می رود که این تاریخ در طول هفته ای باشد که ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور) آغازگر آن است.

دکه مبدا وزیری رژیم صهیونیستی پیشتر از خطوط فلکی «ال آل» این رژیم خواسته تا یک هواپیمای مسافربری را در حالت آماده باش بخاطر پرواز احتمالی شنبه شب آینده خواه روز سپس از آن قرار دهد.

داخل همان زمان، آمریکا و رژیم صهیونیستی درون حال امتداد رایزنی ها با دیگر کشورهای عربی بوسیله ویژه بحرین و سودان هستند تا پیش از امضای توافق مصالحه با امارات در واشنگتن، توافقی با این دو کشور خراج شود. اما هنوز مشخص نیست که این موضوع امکان پذیر باشد.

چنانچه تا آن تاریخ اصلاح های دیگری حاصل نشود، انتظار می جوی که کاخ سفید سفیران کشورهای عربی زیادی از جمله کشورهایی که روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی ندارند را دعوت کند تا نشان دهد که این توافق با پناه گسترده کشورهای عربی همراه بوده است.

شاید دوست داشته باشید:

بدگوئی پمپئو علیه برجام

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مایک پمپئو، وزیر خارجه پیشین آمریکا روز پنج شنبه در توییتی نوشت: […]

تست کرونای بشار اسد و همسرش سلبی شد

به گزارش همشهری آنلاین، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، اربابی جمهوری سوریه امروز (سه شنبه) با پراکندن پیامی […]

بلومبرگ: تیر های نرمش درون وین جلوه گر شده است

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری بلومبرگ، ایالات متحده و ایران بوسیله نقطه پایان دادن بوسیله اختلافات شان […]