آتش سوزی عظیم تو بندرگاه بیروت | ساکنان قصبه هراس زده هستند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از آسوشیتدپرس سیلندر سیاهی از دود که از آتشی با شعله های نارنجی برمی خیزد، در میانه روز پنجشنبه ۲۰ شهریور در بارانداز بیروت پایتخت لبنان بوسیله فلک می رود.

سپاه لبنان اطلاع دادن کرد این آتش سوزی تو یک خزانه تو منطقه آزاد بند که نفت و لاستیک سامان داخل آن انبار شده بود، صورت داده است و مبارزه با آتش با مشارکت بالگردهای ارتشی ادامه دارد.

ساکنان وحشت زده بیروت که هنوز درگیر پیامدهای ویرانگر ترکیدن بلای ناگهانی کود ماه گذشته در این شهر هستند، دریچه های شکسته شده خانه هایشان را باز کرده اند و به بوسیله یکدیگر درباره آتش سوزی جدید هشدار می دهند.

شبکه های تلویزیونی محلی اطلاع دادن کردند مشارکت هایی که دفترهایشان داخل خلط بندر است، از کارکنانشان خواسته اند این منطقه را زین کنند. نیروهای لبنانی جاده حقیقی را که از کنار بندر می گذرد، بست کرده و ماشین ها را به سایر نقاط راهنمایی می کنند.

شکافتن عظیم ۱۴ مرداد در بندرگاه بیروت باعث کشته شدن بیش از ۱۹۰ نفر و زخمی شدن حدود ۶۵۰۰ نفر شد و به هزاران ساختمانی در پایتخت لبنان آسیب زد. دید آتش سوزی عظیمی درون بندرت بیروت باعث وحشت ساکنان قریه شده است که هنوز  از شکافتن شوکه هستند.

شاید دوست داشته باشید:

ضرورت اقدام مشترک جهان اسلام داخل حمایت از سرمایه های علمی

 به گزارش ایسنا، ناصر کنعانی ، در مقاله ای با عنوان «ضرورت رفتار مشترک جهان اسلام در حمایت از سرمایه […]

ویدئو | استقلال دو نفر از کوچکتر آوار پس از زلزله جدی داخل ترکیه

در همین زمینه: زمین رعشه شدید درون دریای اژه باعث فروریختن ساختمانی ها در ترکیه شد ویدئو | زلزله ۶.۶ […]

رئیس پیشین سیا کشتار محسن فخری زاده را جنایتکارانه خواند | خطر تلافی مرگبار وجود دارد

به گزارش همشهری آنلاین، جان برنان تو یک رشته توئیت نوشت: «این نظری جنایتکارانه و متجاوز غیرمسئولانه بود. این کار […]