ابوشریف: مسلمانان با طرح عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مخالفت کنند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، ناصر ابوشریف در پیش کنفرانس ابتدایی اجلاسیه کنفرانس جهانی مستضعفین با موضوع مسأله فلسطین و تطبیع با اشاره به اینکه ما بوسیله عنوان مسلمان به تمام ادیان و رسولان الهی ایمان داریم، اظهار کرد: ما هیچ فرقی میان ادیان قائل نبوده و معتقدیم همه ادیان باید برای احقاق راست مستضعفین پهلو اندوه باشند.
وی درون دنباله با اشاره به شرایط سیاسی کشورهای عربی، خاطرنشان کرد: حکام جهان عرب درون ظاهر مسلمان هستند ولی هیچ بویی از اسلام نبرده اند. اسلام به خشکی امدن تقوا، قسط و خیرخواهی پایدار است اما این حکام خلاف اسلام ادا می کنند. اکنون ائتلافی میان حکام ظالم و مستبد کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی ایجاد شده است اما موضع ملت های مسلمان نسبت بوسیله عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی روبرو است. این ائتلاف میان حکام کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی است خیر اتحاد ملت های عربی و اسلامی. ما کاملا ضد عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستیم و من از مسلمانان منطقه می خواهم با این طرح مخالفت کنند.

ابوشریف همچنین گفت: اتحاد تنها راه ما برای نجات فلسطین از اشغال استکبار است بمنظور منطقه توسط استکبار و طاغوت سازمان و هدایت می شود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

خباثت تا آخرین نفس

بوسیله گزارش ایسنا بوسیله نقل از نورنیوز ، منابع خبری اعلام کردندکه مایک پمپئو، وزیر خارجه نوبت به آخر خط گویا […]

جو بایدن «رسما» رئیس جمهوری آمریکا شد | مهر اثبات کنگره به خشکی امدن آرای الکترال ۲۳۲-۳۰۶

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، هر چند شورش هواداران افراطی دانلد ترامپ چند ساعت تو کار مجتمع سنا بخاطر ثبوت نهایی […]