ببینید | وقتی سخنگوی ارتش صهیونیستی مفسر قرآن می شود!

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، «آویخای ادرعی» سخنگوی عرب تعبیر ارتش صهیونیستی امروز (جمعه) به بهانه روز جهانی واژه عربی، بوسیله تجزیه و تحلیل کلمه «التطبیع» که در خصوص معمولی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به حکم می رود پرداخت.

او درون اول به نقل از «ابن تیمیه» مفتی اسمی سلفی، گفت: «کلمه عربی شعار اسلام و مسلمانان است و زبان مهم ترین ویژگی امت هایی است با انتخاب رویه مستقیم از دیگران متمایز شدند. زبان عربی زیبایی، اتیکت و ریشه دارد و امروز می خواهیم در خصوص معنا و مصداق واژه “التطبیع” تأمل کنیم که این روزها بسیار به فقره می رود».

این مقام صهیونیستی بعد گفت، اصطلاح «التطبیع» از نسب «ط.ب.ع» به معنای عادی سازی و غریزی سازی امور و قراردادن یک شی داخل محل و جایگاه مفت است و زمانی که واژه «التطبیع» میان کشورها بوسیله فقره می رود، به این معناست که آن ها به سمت معمولی سازی روابط پیش می مسئله.

ادرعی پس از سخن راندن زیاد در خصوص این کلمه، گفت که عادی سازی روابط یعنی دیگر دشمنی نباشد و روابط اقتصادی، فرهنگی، ارتشی و سیاسی برقرار شود. او مدعی شد که معمولی سازی و به مقاطعه او «صلح» با طبیعت انسان هماهنگ است و در دنباله سازش را مساوی با «صلح» دانست.

سخنگوی گند صهیونیستی، سپس بوسیله یک آیه از قرآن کریم رمز کرد تا امید خود را داخل قالب کلمات قرآن به مخاطب القا کند. او تو حالی که بوسیله طور تلویحی اذعان کرد که قرآن کریم سخن خداوند است، گفت: «خداوند متعال گفته است “یا ایها الذین آمنوا ادخلوا فی السلم کافه” »

این مقام صهیونیست پیش از این نیز بارها تقلا کرده است تا با سوءاستفاده از آیات قرآن کریم و عبارت «صلح» سازش فدایی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی را در چارچوب پیام اسلام جلوه دهد. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی درنگ.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4 مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.
فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

شاید دوست داشته باشید:

خباثت تا آخرین نفس

بوسیله گزارش ایسنا بوسیله نقل از نورنیوز ، منابع خبری اعلام کردندکه مایک پمپئو، وزیر خارجه نوبت به آخر خط گویا […]

جو بایدن «رسما» رئیس جمهوری آمریکا شد | مهر اثبات کنگره به خشکی امدن آرای الکترال ۲۳۲-۳۰۶

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، هر چند شورش هواداران افراطی دانلد ترامپ چند ساعت تو کار مجتمع سنا بخاطر ثبوت نهایی […]