رانندگی در حالت مستی برادر زاده بایدن | عفو مشروط دختر برادر رئیس جمهور آمریکا

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، درون حالی که فراغت است سنت تحلیف جو بایدن به عنوان مهتر جمهور آمریکا ۲۰ ژانویه (اول بهمن) برگزار شود، برادر زاده بایدن به دلیل رانندگی در حالت نشئه خبرساز شده است.

بوسیله نوشته اسپوتنیک، اسناد دادگاه شهرستان مونتگومری علامت می دهد که «کارولاین بایدن» برادر زاده کرهء هوا بایدن رئیس جمهور برگزیده آمریکا به اتهام خود درباره رانندگی تو حالت مستی بیان کرد.

این مقدماتی وهله نیست که کارولاین بایدن این قوم و یار جو بایدن رئیس جمهور نخبه آمریکا به عنوان متهم در دادگاه حاضر شده است. او قبلا اندوه بوسیله فکر کردن اعتراض و حمله به یک مامور پلیس، مقاومت در برابر بنده شدن و ابتیاع ۱۱۰۰۰۰ دلار با استفاده از یک کارت اعتباری دزدی متهم شده وجود.

طبق گزارش این رسانه، «جیمز برایان بایدن» برادر جو بایدن سپس از اظهار به رانندگی در حالت مستی در پنسیلوانیا به ۶ ماه «تعلیق مراقبتی» و صیقلی غرامت محکوم شد.

تعلیق مراقبتی نوعی انتقام است که بزهکار درون آن حبس نمی شود اما به او عمل پیوسته برخی وضعیت تحمیلی از قبیل معرفی کردن منظم خود به مامور، حضرت در جلسات مشاوره و اقدام درمانی ملزم می شود.

برابر اسناد دادگاه، خانم بایدن علاوه به خشکی امدن این باید درون مجموع ۱۹۹۰ دلار بابت جرم ارتکابی خویشتن بپردازد و ۲۰ روز بی آرامی درون مرکز توانبخشی و بازپروری سپری کند.

برادر زاده بایدن سال ۲۰۱۹ به دلیل رانندگی داخل حالتی که هوشیاری نداشت، برده شد و گواهی نامه رانندگی او برای یک سال تعلیق شد.

بنا بر گزارش اسپوتنیک، تعیین تعلیق مراقبتی تا ۶ ماه بدون در نظر گرفتن تزکیه زندان، یک رویه متعارف برای فردی است که برای اولین وهله دم رانندگی میزانی از مواد روان دوار یا از بین زیرفون دانایی در خون او تو سطحی کم واضح شود.

شاید دوست داشته باشید:

بدگوئی پمپئو علیه برجام

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مایک پمپئو، وزیر خارجه پیشین آمریکا روز پنج شنبه در توییتی نوشت: […]

تست کرونای بشار اسد و همسرش سلبی شد

به گزارش همشهری آنلاین، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، اربابی جمهوری سوریه امروز (سه شنبه) با پراکندن پیامی […]

بلومبرگ: تیر های نرمش درون وین جلوه گر شده است

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری بلومبرگ، ایالات متحده و ایران بوسیله نقطه پایان دادن بوسیله اختلافات شان […]