ارسال پیام رادیکال الکاظمی به ایران

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، «نصیر عبدالمحسن عبدالله» پیک جمهوری عراق تو تهران درباره موضع عراق نسبت به پیشنهاد آمریکا برای تکثیر دو سد جدید در بودجه سال ۲۰۲۱ دایره ملل برای احیای کمیته بایکوت ها دشت ایران گفت: عراق از اساس با طرح این پیشنهاد در راه اندازی ملل نقیض بوده است.

وی اضافه کرد: مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق در این رابطه با ارسال پیامی به جمهوری اسلامی ایران، تاکید کرده اند که جمهوری عراق از هیچ تصمیمی محصول جمهوری اسلامی ایران ابدا و مطلقا حمایت نمی درنگ و بر این اساس، کمیسیونی بخاطر مطالعه این موضوع تشکیل شده است.

 نصیر عبدالمحسن عبدالله خاطرنشان کرد: ایران کشور دوست، همسایه و برادر ماست و ما با جمهوری اسلامی ایران بستگی بسیار نزدیکی داریم و سیاست ثابت عراق متصل مخالف با هر متد تصمیم یا اقدام علیه همه همسایگانش به اختصاص جمهوری اسلامی ایران بوده و هست.

این سیاست باز عراقی افزایش کرد: جمهوری عراق برای جمهوری اسلامی ایران در همه بن ها آرزوی پیشرفت، خوشبختی و تعالی در همه بن ها دارد.

وی همچنین سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را به دولت و ملت ایران تسلیت گفت و با یادآوری مراتب بالای فروتنی، بشریت و دلیری این دو شهید خاطرنشان کرد: از خداوند منان مسالت دارم تا آن شهدا را به عالی ترین مراتب فردوس برساند و به قوم ها، همکاران و دوستداران موجودی صبر عنایت درنگ.

شاید دوست داشته باشید:

خباثت تا آخرین نفس

بوسیله گزارش ایسنا بوسیله نقل از نورنیوز ، منابع خبری اعلام کردندکه مایک پمپئو، وزیر خارجه نوبت به آخر خط گویا […]

جو بایدن «رسما» رئیس جمهوری آمریکا شد | مهر اثبات کنگره به خشکی امدن آرای الکترال ۲۳۲-۳۰۶

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، هر چند شورش هواداران افراطی دانلد ترامپ چند ساعت تو کار مجتمع سنا بخاطر ثبوت نهایی […]