خباثت تا آخرین نفس

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا بوسیله نقل از نورنیوز ، منابع خبری اعلام کردندکه مایک پمپئو، وزیر خارجه نوبت به آخر خط گویا ترامپ، وعده داده که امروز، سه شنبه ۲۳ دی ماه با مصرف از اسنادی که بوسیله گفته او به رطوبت از مرتبه بندی محرمانه بیرون شده ، ایران را قاضی به وابستگی با القاعده خواهد کرد. 

پمپئو که تو کشش دوران مسئولیتش داخل وزارت خارجه آمریکا از هیچ خباثتی در قبال آدم ایران خودداری نکرده درون بور زمانی هشت روز الباقی به انتها دولت دونالد ترامپ بدنبال برگزاری شوی تبلیغاتی جدید است. 

اگرچه هنوز جلوه گر نیست که پمپئو در سخنرانی امروز خود درون کلوپ ملی مطبوعات امریکا بدنبال اطلاع دادن چه موضوعی است اما فداکار رسانه های غربی گمانه زنی کرده اند که به رغم وسواس و تردیدهایی که تو نهادهای اطلاعاتی وکنگره آمریکا وجود دارد،او تلاش خواهد کرد که فردی را که داخل مردادماه امسال در تهران کشته شد بوسیله سازمان القاعده مرتبط کند. 

به دید می رسد پمپئو که آخرین روزهای حضور درمسئولیت وزارت خارجه آمریکا را سپری می کند، بدنبال فضاسازی برای «تحول سبب افکار عمومی» از فضاحت بی سابقه ای است که هواداران ترامپ با فراخوان او در ۶ ژانویه نما زدند و با حمله به دنده آمریکا و غارت آنجا رسوایی غیر زیبنده جبرانی را تو سطح جهانی برای این ناحیه بوجود آوردند.

جوبایدن رییس جمهور منتخب آمریکا پس از حوادث ۶ ژانویه در واشنگتن رسما دونالد ترامپ را مسئول مستقیم این واقعه شناساندن کرد و از حمله کنندگان به کنگره آمریکا که موجب کشته شدن ۵ نفر شدند به عنوان «تروریست های داخلی» نام برد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

جو بایدن «رسما» رئیس جمهوری آمریکا شد | مهر اثبات کنگره به خشکی امدن آرای الکترال ۲۳۲-۳۰۶

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، هر چند شورش هواداران افراطی دانلد ترامپ چند ساعت تو کار مجتمع سنا بخاطر ثبوت نهایی […]

ارسال پیام رادیکال الکاظمی به ایران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، «نصیر عبدالمحسن عبدالله» پیک جمهوری عراق تو تهران درباره موضع عراق نسبت […]