ایرانی ها می توانند به مالزی سیر تکاملی کنند؟

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، پیش از همه گیری ویروس کرونا، شهروندان ایرانی می توانستند به مدت ۱۴ روز عاری ویزا بوسیله مالزی سفر کنند، اما اکنون مقررات تازه ای گونه شده است. دولت مالزی درون سپتامبر ۲۰۲۰ (شهریورماه) پس از بازگشایی مرزها، محدودیت هایی را بخاطر سفر اتباع ۲۳ کشور از جمله ایران برقرار کرد؛ کشورهایی که تا آن زمان، متجاوز از ۱۵۰ هزار مورد کووید ۱۹ را ثبت کرده بودند.

مالزی همچنین سفر و صدور ویزای توریستی را برای اتباع ایالات متحده آمریکا، برزیل، هند، روسیه، پرو، کلمبیا، آفریقای جنوبی، مکزیک، اسپانیا، آرژانتین، شیلی، ایران، انگلستان، بنگلادش، عربستان سعودی، پاکستان، فرانسه، ترکیه، ایتالیا، آلمان، عراق، فیلیپین و اندونزی متوقف کرده است. این سیاهه با توجه به شرایط کشورها مدام بوسیله روزرسانی می شود.

براساس آخرین بخشنامه دولت مالزی، محدودیت های ادخال شامل مسافرانی است که شهروند خواه افراد مقیم این ۲۳ کشور بوده،  یا در آن مکان اقامت دارند و یا از آن سیر تکاملی می کنند. مسافران پیش از خرید بلیت سیر بوسیله این کشور باید نامه تاییدیه از ایلچی گری مالزی قبض کنند. مسافران دارای اقامت (دانشجویی، …) نیز لازم است از شیوه سایت اداره مهاجرت مالزی مجله تاییدیه دریافت کنند و درون فرودگاه همراه داشته باشند.

ارائه تست منفی PCR نیز یکی از الزامات سیر تکاملی به این کشور است. همه مسافران ورودی بوسیله این کشور که گواهی منفی این تست را ارائه می کنند بوسیله مدت هفت روز در مکانی مشخص قرنطینه الزامی می شوند. درون صورت نداشتن این تست، مسافر با هزینه شخصی بوسیله مدت ۱۰ روز درون مراکز گلچین شده قرنطینه می شود. هزینه هفت روز قرنطینه داخل مالزی ۴,۹۵۰ رینگت (واحد پول این کشور) برابر با ۱۱۵۶ دلار (به ارج امروز) تعیین شده است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

نخست وزیر پیشین عراق: بایدن با تهران مذاکره می درنگ

به گزارش همشهری آنلاین به  نقل از ایسنا، نوری مالکی، مهتر اتفاق اقبال قاعده عراق در گفت وگویی تلویزیونی تاکید کرد: […]

ترامپ به نیستی عقل مبتلا شده است | ادعای جنجالی استراتژیست پیشین کاخ سفید

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، «تیک مو ساعت: پشت صحنه ۶۰ دقیقه» نام کتابی است که آیرا […]