دیدار جمعی از نخبگان و متنفذین مهاجر مقیم البرز با حسینی مزاری

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، پرسنل از نخبگان و متنفذین مهاجر افغانستانی مقیم استان البرز ایران به ارتباط سال تازه و میمون میلاد باسعادت آستان مهدی(عج) با حضور در دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان درون تهران، با حجت الاسلام والمسلمین آقا عیسی حسینی مزاری، رییس این مرکز ملاقات و گفت‏وگو کردند.

درابتدای این دیدار، تعدادی از نخبگان مهاجر اطراف مشکلات و چالش‏ های فراروی مهاجرین بوسیله خصوص وضعیت فرهنگی و اجتماعی اجتماع مهاجر صحبت نمودند و سپس حجت الاسلام والمسلمین حسینی مزاری پیرامون پنج مورد گپ نمود.

وی تو ابتدا شعار حقیقی از هجرت را ساخته شدن و رشد و تکامل برای آینده قلمرو عنوان کرد و افزود، مهاجرت باید از هر لحاظ داخل راستای قوی شدن خویشتن و خانواده و دوستان باشد تا بتوانیم برای اجتماع خود نقش کاری و ارزنده ایفا نماییم.

دومین مورد گفتگو رییس مرکز تبیان گرداگرد درگاه مهاجرین داخل صحنه بود. وی افزود، زمانی مشکلات و چالش های فراروی مهاجرین اندک خواهد شد که مهاجرین در صحنه باشند، زیرا که آستان درون صحنه سبب می شود تا مشکلات و معضلات مهاجرین دیده و شنیده شود.

سومین مورد گفتگو وی پیرامون مانوس انقلاب و ترتیب جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) و توجه بوسیله هدایات و رهنمود‏های امام خامنه‏ ای حفظه الله بود. حسینی مزاری داخل این تک تأکید کرد، الگوگیری از فرمایشات این دو مقدم ما را برای شناخت سیاست علوی و مهدوی و اجرا بوسیله دستورات خدایی نزدیک‏تر می‏کند.

چهارمین مورد از دیدگاه حسینی مزاری، حمایت از نظام اسلامی بود. وی اهمیت حمایت از نظام اسلامی را مهمتر از لحظه کشیدن دانسته و افزود، جمهوری اسلامی امروز طولانی عزت و آبروی گیتی اسلام مخصوصا جهان تشیع است و این شرایط بخاطر جامعه مهدوی و علوی تو طول تاریخ مقدور نشده است، این امن جهت سپردن درفش به صاحب اصلی اش حضرت امام زمان(عج) خواهد بود و تمام عمر و لمحه کشیدن ما درگرو این عزت مهم و خطیر است.

حسینی مزاری در جزء پنجم صحبت‏اش به ظرفیت، توانمندی و اهداف کار مرکز تبیان در ایران رمز کرد و گفت، مرکز تبیان بوسیله نشانی یک نهاد پیگیر و دلسوز برای رساندن صدای مشکلات مهاجرین بوسیله مسؤلین امور، تربیت جوانان و نخبگان جامعه مهاجر و رسیدگی بوسیله امورات فرهنگی، اجتماعی و علمی مهاجرین، مصمم است که تو دکه نمایندگی تهران نیز در خدمت مهاجرین باشد و در راستای کاهش دردها و مشکلات آن‏ها گام‏ های موثری بردارد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

بدگوئی پمپئو علیه برجام

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مایک پمپئو، وزیر خارجه پیشین آمریکا روز پنج شنبه در توییتی نوشت: […]

تست کرونای بشار اسد و همسرش سلبی شد

به گزارش همشهری آنلاین، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، اربابی جمهوری سوریه امروز (سه شنبه) با پراکندن پیامی […]

بلومبرگ: تیر های نرمش درون وین جلوه گر شده است

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه خبری بلومبرگ، ایالات متحده و ایران بوسیله نقطه پایان دادن بوسیله اختلافات شان […]